Guestbook

Name required
E-mail

#1641
Miro,
31. december 2017, onostorm (at) gmail.com
Dobry den, bude prosim 'Vabenie vysok' dostupne aj na Vimeo v HD? Kedy priblizne?
Tiez sa chcem opytat, ci neplanujete spristupnit vsetky filmy (idealne v HD) na Vimeo, zatial ich tam vela nie je. Nemam problem si kupit DVD, uz som si ich vela kupil, ale HD je HD, bluray nerobite (okrem 2 ks) a celkovo v dnesnej dobe je pohodlnejsie mat videa na pevnom disku. Dakujem.
Answer: Dobrý deň, áno, Vábenie výšok sprístupníme aj na vimeu, približne do mesiaca ho tam nájdete. Rovnako plánujeme aj staršie filmy dať postupne online. https://vimeo.com/pavolbarabas/vod_pages/sort:date/format:thumbnail s pozdravom, Alena, K2 studio (4. january 2018)


#1640
Messner76,
12. november 2017, standa.cingel (at) volny.cz
Děkuji Alenko,
jasňačka - na K2ku je spoleh, objednám u vás
Peknú neďelu. S


#1639
Messner76,
9. november 2017, standa.cingel (at) volny.cz
Ahoj. Můžete upřesnit release DVD "Vábenie výšok" ? Díky Ať se daří alespoň tak, jako doposud.
S
Answer: Dobrý deň. Bude to 2DVD a v predaji bude najneskôr 1.12. u nás v eshope a na martinus.sk. Inde ho nehľadajte :-) ďakujeme a všetko dobré aj Vám. Alena, K2 studio (9. november 2017)


#1638
Michal,
27. october 2017
Dobrý deň pán Barabaš páčila sa mi vaša návšteva v Prešove, dalo mi to veľa len ma mrzí, že naša civilizácia to zvalcuje napr.Etiopiu, páči sa mi ako ste vraveli o Pygmejoch všetky nezhody riešia tancom, je to o láske to mi pripomína záverečnú časť filmu Duch kde je povedané,, Je obdivuhodné čo dokáže ľudská láska,,. Prajem veľa príjemných ciest.


#1637
Daniela,
24. october 2017, daniela.hostacna (at) gmail.com
Dobrý deň,
ja by som chcela vyjadriť veľký obdiv voči vašim filmom, na ktoré som doteraz bohužiaľ videla len trailery. Objavila som vás síce len dnes, no už som si online zakúpila film Sloboda pod nákladom. Chcela by som sa spýtať, či aj film Vábenie výšok bude možné takto online zakúpiť.
Answer: Dobrý deň, ďakujeme za milé slová. Film Vábenie výšok bude dostupný aj online, ale pravdepodobne až v novom roku. DVD vydáme v novembri. s pozdravom Alena Koščová, K2 studio (25. october 2017)


#1636
Paul,
5. october 2017
Dobrý deň predpokladám, že už ani do Bhutánu by ste nešli, lebo už aj tam sa to zmenilo pohltil ich náš svet západný.


#1635
Peťo F.Čimbora,
19. september 2017, pfcfalk (at) centrum.sk
Pod Kančendžongou je ich domov . som teraz v TV bedni dopozeral z DVD a je to ozaj zaujímavý dokument.


#1634
Jeffrey,
16. september 2017, jeffreykrumholz (at) hotmail.com
I have just watched your film of the Pygmy. At the end of the movie I thought what am I apart of as a human being in this modern world. The people of the jungle where so connected to truth and the modern world is so lost. The one thing you said in your film that I thought was so telling, these people and their ways are destroyed when in reality they are likely closer to God than most of humanity.

I have no choice in my days ahead than to do my best to encourage humanity toward a higher consciousness.

It appears to me that your films celebrate the miracle of people close to the Earth and draws our attention to what we are destoying. If you would like to chat with me about possibly teaming up to film a documentary / movment to inspire modern people to awaken to love and oneness, I would welcome a visit. I could feel your compassion and heart in your film. My organization is www.IAMLOVE.org

Wishing you peace,

Jeffrey


#1633
john kuntz,
3. september 2017, jkuntz (at) kayakproshop.com
Hello, I just watched watched your amazing documentary on pygmy people, its people, culture, and environment. I am also an adventurer and discoverer. In 2018 I will be paddling my kayak 1243 miles from the source to the mouth of the great Columbia river. During this adventure I hope to experience the river, the people, the adventure, the dangers, and to answer one question.
What has happened to the river and its people the native Americans and what can we do as people to bring back its once magnificent ecosystems. If you are interested in this story please search YouTube for "Johns Columbia River trip" I have been preparing by paddling 200 miles last year and another 240 this year of the upper Columbia and creating amateur YouTube videos of the experience. I will be leaving in about 2 weeks for another trip.
Love your documentaries. John


#1632
Michal,
1. august 2017
Dobrý deň pán Barabaš v ktorej časti Namíbie ste boli a v akom ročnom období?


#1631
Peťo F.Čimbora,
6. june 2017, pfcfalk (at) centrum.sk
Film Vábenie výšok bude zas určite jedna veľká lahôdka a už teraz sa teším na DVD. Gratuľujem Pali a nech je o film obrovský záujem, nech zaujme veľké množstvo záujemcov nie len o horolezectvo...ale aj bežných turistov či vyskohorských turistov, jednoducho každého čo sa zaujíma o prírodu o hory!


#1630
Lukáš Baluška,
2. may 2017, duchonkacamping (at) gmail.com
Dobrý deň,

v júli sa v našom autokempingu uskutoční 64.Slovenský zraz KST a 2. Medzinárodný zraz turistov V4. V rámci programu by sme im chceli premietnuť váš skvelý film Stopy na hrebeni. Akým spôsobom je naň možné získať vysielacie práva?
Ďakujem
S pozdravom L.Baluška
Answer: Dobrý deň, teší ma, že ste si vybrali tento film. Napíšte prosím na k2 (at) k2studio.sk. Pošlú vám formulár i link na stiahnutie filmu, prípadne DVD. Keďže sa jedná o nekomerčnú akciu budeme vám účtovať poplatok 30.- eur. P.B. (3. may 2017)


#1629
Elo,
13. april 2017
Dobrý deň pan Barabaš ešte niekde tak cestujete,mate ešte nejake plany?
Answer: Plány mám stále, necestujem na výlety, ale mám rád ťažké neprebádané expedície. Nezvyknem však o nich hovoriť dopredu, lebo človek nikdy nevie ako dopadnú. P.B. (3. may 2017)


#1628
Martin,
21. february 2017, matko-sniper (at) azet.sk
Dobrý den chcem sa spýtať či dokument SLOBODA POD NÁKLADOM máte aj z
anglickými titulkami a či je ho možne zaslať v DVD verzii do írska
dakujem
Answer: Dobrý deň, každé naše DVD má anglickú verziu. Buď dabing alebo titulky. DVD Sloboda pod nákladom má anglické titulky a množstvo ďalších bonusov. Vieme ho poslať aj do Írska. http://www.k2eshop.sk/k2eshop/eshop/0/0/5/61-27-SLOBODA-POD-NAKLADOM s pozdravom, K2 studio (22. february 2017)


#1627
Ján B.,
6. january 2017, molar (at) email.cz
Dobrý deň , pozdravujem k2Studio i pána Pavla Barabáša. Veľmi si vážim jeho práce, desiatky ocenení to len potvrdzujú. Veľmi rád pozerám jeho dokumentárne filmy, hlavne s tatranskou tematikou. Nestihol som bohužiaľ od začiatku sériu Príbehov tatranských štítov , ktoré sa vysielali cez vianočné sviatky .Chcel by som sa preto opýtať, či by ich nebolo možné spustiť online v HD rozlíšení ako iné tituly ktoré sú dostupné cez Vimeo. Samozrejme za poplatok. Sledovať tieto filmy v HD je skutočný zážitok.
S pozdravom Ján B. z Liptova
Answer: Dobrý deň, budeme na tom pracovať. So seriálom je to trochu zložitejšie ako s jednotlivými filmami, ale určite to plánujeme urobiť. Zatiaľ je cez vimeo dostupný film Stopy na hrebeni. https://vimeo.com/ondemand/stopynahrebeni s pozdravom K2 studio (22. february 2017)


Print page Print page