Kniha návštev

Meno povinné
E-mail

#1588
Mišo Smetanka,
23. december 2014, michal.smetanka (at) gmail.com
Zdravím Vás Pavol.
Videl som väčšinu Vašich filmov, práve včera som prvý krát videl aj Tepuy a veľmi fandím Vašej tvorbe. Chcel by som Vám poslať dvojalbum svojej muziky keďže idú Vianoce teda ako darček a poďakovanie za Vaše filmy.
pošlite mi prosím adresu, kam album môžem poštou poslať.
Prajem pekné a pokojné sviatky.
mišo


#1587
Peťo F.Čimbora,
21. december 2014
Zabudol som doplniť, že film Ticho nad oblakmi mám, dokonca mám aj CD album iba s hudbou od MOKA a je to ako sa píše silne krásna meditácia, jak sledovať film s hudbou, tak si len vypočuť ten cd album. Ďakujem ešte raz, teším sa na nový film a dnes večer sa teším na tv bedńu, ktorá dáva TEPUTY, síce mám na DVD, ale z tv si to po čas rád pozriem...
Odpoveď: Ďakujem Peťo za pekné slová. Televízia má stále také zaujímavé fluidum. Je to asi tým, že človek vie, že to s ním pozerá ďalších 100 000 ľudí. To je asi tá mágia televízie. No a Ticho nad oblakmi je z iného súdku. Len tak si ho pustiť pre seba... P.B. (2. február 2015)


#1586
Peťo F.Čimbora,
21. december 2014, svitovec (at) centrum.sk
Akurát som dopozeral a super som si vychutnal film z DVD - ŽIŤ PRE VÁŠEŇ. Ďakujem za tento filmový zážitok. Občas som až nechápal, ako napríklad keď chalani šlapali po hrebeni čo nazvali ako žiletka. Krásne zábery, krásne naše hory, dobrý film. Priam vtiahne do deja a sú okamihy, že šlapem s nimi. O to je to priťažlivejšie, že tie niektoré miesta osobne poznám. Niesom horolezec, ale obyčajný vysokohorský turista čo miluje prírodu, Tatry a ak je možné, utekám z panelového mesta tam, kde sa človek cíti tak slobodne.


#1585
Miroslav Repka,
14. december 2014, repkazamostie (at) gmail.com
Dobrý deň.
Chcem sa opýtať kedy bude v predaji dvd SLOVAKIA COLLECTION
Ďakujem.
Odpoveď: Možno aj tento rok :-) P.B. (2. február 2015)


#1584
Honza,
28. november 2014
Dobrý den, jak to vypadá s Peterem Valušiakem? Myslíte si, že ještě sežene finance a pokusí se o přechod Antarktidy, třeba příští rok? Přeci jen, léta přibývají..
Odpoveď: Je to tak, plány stále sú. Myslím, že to je jeden z najnáročnejších projektov vyžadujúci štvormesačnú cestu a toľko isto času na prípravu. Možno skúsi budúci rok, ale to sa treba spýtať skôr jeho. (2. december 2014)


#1583
Martin Horvath,
15. november 2014, horvath.martin (at) gmail.com
Neplánujete distribuovať filmy aj nejakou eletronickou cestou? Resp. žiaden spôsob som na Vašich stránkach nenašiel. Strašne rád by som si Váše filmy kupoval, ale problém je, že ich v dnešnej dobe distribujete na DVD. Dnešné moderné laptopy už častokrát DVD player nemajú Napr. ten moj.

Myslím, že dnes je množstvo jednoduchých služieb, ktoré Vám umožnia filmy predávať. Už len napr. Vimeo, ktoré používate na Vašich stránkach na traileri, má službu OnDemand, ktorá Vám umožní filmy predávať a oni si berú len 10%.

Sprístupnili by ste tak svoje úžasné filmy ďaleko širšej skupine ľudí.
Odpoveď: Pracujeme na tom :-) K2 studio (18. november 2014)


#1582
Dana Navarová,
8. november 2014, dananavarova8 (at) gmail.com
Chcela by som sa opýtať, kedy vyjde Slovakia collection. Ďakujem. Navarová
Odpoveď: Asi to budem musieť spraviť :-) (2. december 2014)


#1581
iva,
20. október 2014, iveta.revakova (at) gmail.com
V nedeľu si tak rýchlo odišiel, že som Ti ani nestihla zablahoželať k super úspechu na MFHF, prajem pevnú ruku a ešte veľa dobrých nápadov, ... Iva
Odpoveď: ďakujem pekne (2. december 2014)


#1580
Peter Bolgáč,
16. september 2014, bolgacpeter (at) gmail.com
Vážený pán, Pavol Barabáš! Dovoľujem si, hoci pár dni po, , k Vašim narodeninám zapriať pevné zdravie, šťastie v súkromí i práci. Verím, že i naďalej nás budete ( verných priaznivcov) "zásobovať" ešte dlhé roky hodnotnými filmárskymi dielami z Vašej dielne. Verím, že ľuďom veľkého srdca je naklonený aj "Ten" hore, nech ho nazveme ako kto chce, lebo krásy našej Zeme málokto tak krásne predostrie ako Vaše filmy. Ešte raz Všetko najlepšie! Bolgáč Peter
Odpoveď: Peter, ďakujem pekne za milé blahoprianie. P.B. (2. október 2014)


#1579
michal,
14. september 2014
Dobry den všetko najlepšie k narodeninam nech sa vam dari potulkami svetom aj v širení posolstva z tychto filmov.Kiežby padli na urodnu podu tieto dokumentarne filmy.
Odpoveď: Ďakujem pekne Michal. Musíme siať ďalej a veriť :-) P.B. (2. október 2014)


#1578
Jana,
23. august 2014, jana.michalick@gmailcom
Dobrý deň, zaujímam sa o Vaše pripravované DVD Slovensko- Pamiatky Unesco, kedy plánujete jeho vydanie a bude i v anglickom jazyku? Hľadám zaujímavý dokument, ktorý ukáže Slovensko v jeho kráse a myslím si, že Vy viete niečo i o jeho "duši". Veľa šťastia.
Odpoveď: O Slovensko je nejako málo záujmu. Ale hádam to DVD raz vydám :-) P.B. (2. október 2014)


#1577
Peťo F.Čimbora,
26. júl 2014
ĎAKUJEM! Ďakujem za balíček DVD čo som včera obdržal. Všetko sa vysvetlilo a tak sa teším, až si ten film pozriem a taktiež ďakujem za bonus DVD ( už to mám, ale nevadí, ako darček pre niekoho sa hodí ).
Odpoveď: Peťo, ďakujeme za priazeň. Tešíme sa z toho, že máš našich DVD radosť :-) P.B. (2. október 2014)


#1576
Peťo F.Čimbora,
9. júl 2014, pfcfalk (at) centrum.sk
GRATULUJEM K OCENENIU PALI : Slovenský režisér Pavol Barabáš získal hlavnú cenu na festivale horských filmov (Mountain Film Festival), ktorý sa koná na Novom Zélande. Spomedzi 74 nominovaných filmov z celého sveta udelila odborná porota GRAND PRIZE jeho filmu Stopy na hrebeni.
Odpoveď: ďakujeme pekne. K2 studio (9. júl 2014)


#1575
T. Picklow, M.D., F.A.C.S,
1. júl 2014, syphdr (at) zoominternet.net
Just saw your New Guinea film. It was superb.
Well done. Keep up the great work.
Cheers,
Thomas
Odpoveď: Thanks Thomas for your nice words. best regards, K2 studio. (2. júl 2014)


#1574
mich,
21. máj 2014
Dobrý deň ach...strašne ako to dopadlo v tych Tatrach po tom silnom vetre.škoda.Neviem či to nie je znamenie zhora,ked po 10tich rokoch sa to zopakovalo.


Vytlačiť stránku Vytlačiť stránku