Kniha návštev

Meno povinné
E-mail

#1636
Paul,
5. október 2017
Dobrý deň predpokladám, že už ani do Bhutánu by ste nešli, lebo už aj tam sa to zmenilo pohltil ich náš svet západný.


#1635
Peťo F.Čimbora,
19. september 2017, pfcfalk (at) centrum.sk
Pod Kančendžongou je ich domov . som teraz v TV bedni dopozeral z DVD a je to ozaj zaujímavý dokument.


#1634
Jeffrey,
16. september 2017, jeffreykrumholz (at) hotmail.com
I have just watched your film of the Pygmy. At the end of the movie I thought what am I apart of as a human being in this modern world. The people of the jungle where so connected to truth and the modern world is so lost. The one thing you said in your film that I thought was so telling, these people and their ways are destroyed when in reality they are likely closer to God than most of humanity.

I have no choice in my days ahead than to do my best to encourage humanity toward a higher consciousness.

It appears to me that your films celebrate the miracle of people close to the Earth and draws our attention to what we are destoying. If you would like to chat with me about possibly teaming up to film a documentary / movment to inspire modern people to awaken to love and oneness, I would welcome a visit. I could feel your compassion and heart in your film. My organization is www.IAMLOVE.org

Wishing you peace,

Jeffrey


#1633
john kuntz,
3. september 2017, jkuntz (at) kayakproshop.com
Hello, I just watched watched your amazing documentary on pygmy people, its people, culture, and environment. I am also an adventurer and discoverer. In 2018 I will be paddling my kayak 1243 miles from the source to the mouth of the great Columbia river. During this adventure I hope to experience the river, the people, the adventure, the dangers, and to answer one question.
What has happened to the river and its people the native Americans and what can we do as people to bring back its once magnificent ecosystems. If you are interested in this story please search YouTube for "Johns Columbia River trip" I have been preparing by paddling 200 miles last year and another 240 this year of the upper Columbia and creating amateur YouTube videos of the experience. I will be leaving in about 2 weeks for another trip.
Love your documentaries. John


#1632
Michal,
1. august 2017
Dobrý deň pán Barabaš v ktorej časti Namíbie ste boli a v akom ročnom období?


#1631
Peťo F.Čimbora,
6. jún 2017, pfcfalk (at) centrum.sk
Film Vábenie výšok bude zas určite jedna veľká lahôdka a už teraz sa teším na DVD. Gratuľujem Pali a nech je o film obrovský záujem, nech zaujme veľké množstvo záujemcov nie len o horolezectvo...ale aj bežných turistov či vyskohorských turistov, jednoducho každého čo sa zaujíma o prírodu o hory!


#1630
Lukáš Baluška,
2. máj 2017, duchonkacamping (at) gmail.com
Dobrý deň,

v júli sa v našom autokempingu uskutoční 64.Slovenský zraz KST a 2. Medzinárodný zraz turistov V4. V rámci programu by sme im chceli premietnuť váš skvelý film Stopy na hrebeni. Akým spôsobom je naň možné získať vysielacie práva?
Ďakujem
S pozdravom L.Baluška
Odpoveď: Dobrý deň, teší ma, že ste si vybrali tento film. Napíšte prosím na k2 (at) k2studio.sk. Pošlú vám formulár i link na stiahnutie filmu, prípadne DVD. Keďže sa jedná o nekomerčnú akciu budeme vám účtovať poplatok 30.- eur. P.B. (3. máj 2017)


#1629
Elo,
13. apríl 2017
Dobrý deň pan Barabaš ešte niekde tak cestujete,mate ešte nejake plany?
Odpoveď: Plány mám stále, necestujem na výlety, ale mám rád ťažké neprebádané expedície. Nezvyknem však o nich hovoriť dopredu, lebo človek nikdy nevie ako dopadnú. P.B. (3. máj 2017)


#1628
Martin,
21. február 2017, matko-sniper (at) azet.sk
Dobrý den chcem sa spýtať či dokument SLOBODA POD NÁKLADOM máte aj z
anglickými titulkami a či je ho možne zaslať v DVD verzii do írska
dakujem
Odpoveď: Dobrý deň, každé naše DVD má anglickú verziu. Buď dabing alebo titulky. DVD Sloboda pod nákladom má anglické titulky a množstvo ďalších bonusov. Vieme ho poslať aj do Írska. http://www.k2eshop.sk/k2eshop/eshop/0/0/5/61-27-SLOBODA-POD-NAKLADOM s pozdravom, K2 studio (22. február 2017)


#1627
Ján B.,
6. január 2017, molar (at) email.cz
Dobrý deň , pozdravujem k2Studio i pána Pavla Barabáša. Veľmi si vážim jeho práce, desiatky ocenení to len potvrdzujú. Veľmi rád pozerám jeho dokumentárne filmy, hlavne s tatranskou tematikou. Nestihol som bohužiaľ od začiatku sériu Príbehov tatranských štítov , ktoré sa vysielali cez vianočné sviatky .Chcel by som sa preto opýtať, či by ich nebolo možné spustiť online v HD rozlíšení ako iné tituly ktoré sú dostupné cez Vimeo. Samozrejme za poplatok. Sledovať tieto filmy v HD je skutočný zážitok.
S pozdravom Ján B. z Liptova
Odpoveď: Dobrý deň, budeme na tom pracovať. So seriálom je to trochu zložitejšie ako s jednotlivými filmami, ale určite to plánujeme urobiť. Zatiaľ je cez vimeo dostupný film Stopy na hrebeni. https://vimeo.com/ondemand/stopynahrebeni s pozdravom K2 studio (22. február 2017)


#1626
Tomas,
20. december 2016
Co som videl dokument vyzera to ano izolovaný kmen stáří 1000 rokov vyzeraju ako Africania ktovie či tam nie su od doby ked sa rozdělil starodávný kontinent Pangea
Odpoveď: Od Andamanských ostrovov je to len 10km po mori a to sú ostrovy s cestnou infraštruktúrou. (4. január 2017)


#1625
Tomáš,
20. december 2016
Chcem sa Vás opytat ci ste poculi o ostrove Sentinel v indickém oceane přístup tam je zakázaný indickou vládou každého návštěvníka domorodci zabiju ako např rybari kt tam stroskotali nevie sa ani či tsunami v roku 2004 kolko domorodcov zabilo
Odpoveď: Ostrov 4x4 kilometre pri Andamandských ostrovoch v Bengálskom zálive. Je to naozaj malý ostrov so zaujímavým etnikom, ale nepoznám to bližšie. (4. január 2017)


#1624
Peťo F.Čimbora,
17. október 2016
GRATUĽUJEM : CENA ZA DOKUMENT / THE PRIZE FOR A DOCUMENTARY
Sloboda pod nákladom / Freedom under Load
Réžia / Director: Pavol Barabáš Slovensko / Slovakia, 2016
Za najlepšie dokumentárne spracovanie príbehu tatranských nosičov.
For the best documentary of the Tatra’s porters story.


#1623
Samuel,
9. október 2016
Výborný článok o malárii
Odpoveď: Však sme pár záchvatov aj prekonali :-) (4. január 2017)


#1622
ODra,
18. september 2016
Dobrý den,
po zhlédnutí upoutávky filmu "Sloboda pod nákladom", jsem byl doslova unešen. Moc rád bych tento film viděl, bohužel v seznamu kin, které jej promítají jsou pouze ta Slovenská. Nebudete mít v plánu promítat také v ČR? Popřípadě spustit prodej i elektronické verze (možnost stáhnutí za určitý poplatek), abychom nemuseli čekat na DVD až do novembra?

Děkuji,
O.K.
Odpoveď: Dobrý deň, sme radi, že sa Vám film páčil. Plán distribuovať v ČR máme, uvidíme, čo sa podarí. Online verziu spustíme spolu s DVD - teda začiatkom decembra. ďakujeme za pochopenie a priazeň. K2 studio (27. september 2016)


Vytlačiť stránku Vytlačiť stránku