Kniha návštev

Meno povinné
E-mail

#1659
Michal,
1. september 2019, michal.schnek (at) gmail.com
Dobry vecer,
prave pozerame na STV1 zaznam z koncertu Symfonia o Zemi a je to jednoducho uzasne. Cloveku sa az nechce verit, ze aj v nasich koncinach dokaze vzniknut filmova hudba, ktora sa hravo vyrovna dielam Zimmera, Hornera a dalsich svetovych mien.
Chcel by som sa spytat, ci sa nahodou neplanuje vydanie "soundtracku" z Vasich filmov, pripadne zaznamu zo spominaneho koncertu? Urcite by som nevahal s kupou a myslim, ze by som nebol sam.
Odpoveď: Dobrý deň, na našej stránke nájdete záznam z koncertu. Príjemný zážitok. P.B. (11. december 2019)


#1658
Hedviga,
2. august 2019, judr.hedviga.takacova (at) gmail.com
Pán Barabáš,opätovne veľká vďaka za Vaše filmy na STV 2.
Odpoveď: Ďakujem pekne. P.B. (11. december 2019)


#1657
Michal,
24. jún 2019
Dobrý deň pekné sú tie dokumenty, ktoré dávate na STV2.Len škoda, že postavili priehradu na rieke Omo v Etiópii kvôli elektrike. Mali by sa poučiť z našej civilizácie kam to spelo (viď Černobyľ výbuch atómovej elektrárne 1986ZSSR). Šlo síce o jadrovú energiu, ale chcel som poukázať kam až vie dospieť nenasytnost človeka. Bola príroda daná človeku aby sa o ňu zodpovedne staral. Pilime si konár.


#1656
Milan Dumanov,
14. máj 2019, racio (at) acs.sk
Dobrý deň, viem, že výroba filmu nie je otázka niekoľkých dní, ale rád by som sa dozvedel, kedy budeme môcť vidieť (alebo kúpiť na DVD) film Salto Angel je kráľ. Z traileru na Vašej stránke je zrejmé, že to bude úžasný film. Ďakujem.
Odpoveď: Dobrý deň, na filme Salto usilovne pracujem. Dúfam, že budúci rok bude konečne film hotový. P.B. (11. december 2019)


#1655
stevo zitnansky,
24. marec 2019, stefanzitnansky (at) zoznam.sk
doby den,mam uz vsetkych 30 titulov na dvd,kupoval som ich postupne niekolko rokov a teraz zapacil sa mi ten obal,karton na vsetky dvd,dal by sa u vas kupit aby som si tam naukladal vsetky dvd? p.s.osobne by som si ho vyzdvihol,byvam v raci.
Odpoveď: Jasné :-) Obal vám dáme. P.B. (11. december 2019)


#1654
Ivan Roštár,
18. marec 2019
Zdravím, budem na premietaní koncom marca Tieň jaguára v Bratislave . Mám z cesty ku Korowaiom fotoknihu a film. Rad by som prehodil zopár slov. Ďakujem


#1653
Ivan Roštár,
10. marec 2019, rostar (at) nextra.sk
je možné sa zúčastniť expedícií/výprav sponzorsky?
Odpoveď: Ak budem niečo také plánovať, ozvem sa :-) Palo (11. marec 2019)


#1652
Ivan roštár,
10. marec 2019, rostar (at) nextra.sk
zdravím Pavol, veľmi si vážim tvoju tvorbu a spôsob ako dokážeš ľuďom ukazovať svet, ktorý mi ostatní nedokážeme pochopiť v prizme našej doby. Minulý rok som na podnet tvojich ciest a krokov navštívil Korowaiov v západnej Papuy. Zároveň by som ťa chcel požiadať o súčinnosť o absolvovanie prechodu cez Západnú Papuu ako sa pred pár rokmi pokúšal L. Gulík. ä
Ďakujem že som mohol byť v klube takýchto ľudí.
Odpoveď: ahoj, to musel byť parádny trip. Určite sa tam veľa od mojej poslednej návštevy zmenilo. Ale isto aj veľa ostalo. Poteší ma zaujímavý článok alebo fotky, čo si tam urobil. Nemáš ich niekde zavesené? Kľudne mi napíš mail. Palo (11. marec 2019)


#1651
Tomas Kulifay,
2. január 2019, tomask1886 (at) googlemail.com
Dobry den, bude film Pavuk aj na Vimeo? A ak ano tak kedy priblizne? Dakujem vopred za odpoved a nech sa dari.
Odpoveď: Dobrý deň, autorské práva k filmu Pavúk má pán režisér Slivka, takže od neho tiež závisí, či bude film prístupný aj online. My máme dohodnutú len výrobu a distribúciu DVD. ďakujem za pochopenie a všetko dobré v novom roku, s pozdravom K2 studio (9. január 2019)


#1650
Ján Mokrý,
26. december 2018, janmokry (at) post.sk
Dobrý deň,
dnes som si pozrel DVD film Suri. V závere ma zaujali ukážky z expedície do kmeňa Himbov - hlinených ľudí. V titulkách bola informácia, že ide o zábery z filmu. Žiaľ, takýto film som nikde nenašiel, ani medzi Vašou ponukou DVD. Kde by bolo možné si film o Himboch pozrieť?
Odpoveď: Dobrý deň, ďfakujeme za záujem. Žiaľ, film o Himboch ešte nie je dostupný nikde. Momentálne pracujeme na iných projektoch a Himbovia sú trochu v ústraní... Snáď to ešte napravíme :-) s pozdravom, K2 studio (9. január 2019)


#1649
Veronika Ďurčatová,
10. december 2018, veronika.durcat (at) gmail.com
Dobrý deň, viete mi, prosím Vás, poradiť, ktoré DVD nie sú v tej veľkej kolekcii (kupovala som ju v roku 2014 ako darcek a nechcem sa dotyčného pýtať), rada by som dokúpila tie ostatné. Ďakujem pekne.
Odpoveď: Dobrý deň, záleží aj od toho, kedy v roku 2014 ste ju kupovali. Na konci roku 2014 sme vydali DVD Žiť pre vášeň a Polárnik. Odvtedy vyšli DVD Suri, Sloboda pod nákladom, Vábenie výšok, Tieň jaguára, Pavúk. s pozdravom, K2 studio (10. december 2018)


#1648
Peťo F.Čimbora,
26. október 2018, svitovec (at) centrum.sk
Palino a kedy bude film Tieň jaguára v predaji na DVD?
Odpoveď: Dobrý deň, DVD Tieň jaguára je už vo výrobe, takže niekedy v druhej polovici novembra ho už nájdete u nás v eshope. Ďakujeme za priazeň. K2 studio (26. október 2018)


#1647
Dávid,
14. október 2018
Dobrý deň, chcem sa opýtať či poznáte kiting, pretože na Orave sa snažime rozšírovať povedomie o tomto športe, robíme prednášky na základných školách, dávame kurzy a podobne. Tu u Nás na Orave je krásna príroda a sú tu naozaj výborné podmienky na snowkiting. Začali sme spolupracovať aj s kitermi z poľska, ktorým sa u Nás tak páči, že ich na spote vidím skoro stále. Tento rok si chceme urobiť výlet do Nórska a usporiadať 2 ročńík kite challenge na Orave. Minulý rok sa na naše prekvapenie zúčastnilo cca 30 jazdcov. Prečo Vám, ale píšem. Páči sa mi Vaša práca a chcem sa opýtať či by bola možnosť osobného stretnutia a možno spolupráce. Ďakujem za odpoveď
S pozdravom Dávid Romaňák


#1646
Pavol,
29. august 2018, pavolzimmermann (at) gmail.com
Dobrý deň, mám otázku či ste vydali dokumentárne DVD z názvom MUCHI MUCH. Malo to biť pokračovanie dokumentu DVD TEPUY. Vopred ďakujem za odpoveď.
Odpoveď: Dobrý deň, do Venezuely sa vrátime novým DVD. Avšak nie do jaskýň, ale k indiánskemu kmeňu. Nové DVD Tieň jaguára vydáme koncom októbra. DVD Muchi Muk zatiaľ neplánujeme. s pozdravom, K2 studio (20. september 2018)


#1645
Fero,
14. máj 2018
Dobrý deň keď ste pred 8rokmi šli na bicykloch cez Slovensko šli ste cestou hrdinov SNP pýtam sa len tak pre zaujímavosť. Vďaka.


Vytlačiť stránku Vytlačiť stránku