Kniha návštev

Meno povinné
E-mail

#1651
Tomas Kulifay,
2. január 2019, tomask1886 (at) googlemail.com
Dobry den, bude film Pavuk aj na Vimeo? A ak ano tak kedy priblizne? Dakujem vopred za odpoved a nech sa dari.
Odpoveď: Dobrý deň, autorské práva k filmu Pavúk má pán režisér Slivka, takže od neho tiež závisí, či bude film prístupný aj online. My máme dohodnutú len výrobu a distribúciu DVD. ďakujem za pochopenie a všetko dobré v novom roku, s pozdravom K2 studio (9. január 2019)


#1650
Ján Mokrý,
26. december 2018, janmokry (at) post.sk
Dobrý deň,
dnes som si pozrel DVD film Suri. V závere ma zaujali ukážky z expedície do kmeňa Himbov - hlinených ľudí. V titulkách bola informácia, že ide o zábery z filmu. Žiaľ, takýto film som nikde nenašiel, ani medzi Vašou ponukou DVD. Kde by bolo možné si film o Himboch pozrieť?
Odpoveď: Dobrý deň, ďfakujeme za záujem. Žiaľ, film o Himboch ešte nie je dostupný nikde. Momentálne pracujeme na iných projektoch a Himbovia sú trochu v ústraní... Snáď to ešte napravíme :-) s pozdravom, K2 studio (9. január 2019)


#1649
Veronika Ďurčatová,
10. december 2018, veronika.durcat (at) gmail.com
Dobrý deň, viete mi, prosím Vás, poradiť, ktoré DVD nie sú v tej veľkej kolekcii (kupovala som ju v roku 2014 ako darcek a nechcem sa dotyčného pýtať), rada by som dokúpila tie ostatné. Ďakujem pekne.
Odpoveď: Dobrý deň, záleží aj od toho, kedy v roku 2014 ste ju kupovali. Na konci roku 2014 sme vydali DVD Žiť pre vášeň a Polárnik. Odvtedy vyšli DVD Suri, Sloboda pod nákladom, Vábenie výšok, Tieň jaguára, Pavúk. s pozdravom, K2 studio (10. december 2018)


#1648
Peťo F.Čimbora,
26. október 2018, svitovec (at) centrum.sk
Palino a kedy bude film Tieň jaguára v predaji na DVD?
Odpoveď: Dobrý deň, DVD Tieň jaguára je už vo výrobe, takže niekedy v druhej polovici novembra ho už nájdete u nás v eshope. Ďakujeme za priazeň. K2 studio (26. október 2018)


#1647
Dávid,
14. október 2018
Dobrý deň, chcem sa opýtať či poznáte kiting, pretože na Orave sa snažime rozšírovať povedomie o tomto športe, robíme prednášky na základných školách, dávame kurzy a podobne. Tu u Nás na Orave je krásna príroda a sú tu naozaj výborné podmienky na snowkiting. Začali sme spolupracovať aj s kitermi z poľska, ktorým sa u Nás tak páči, že ich na spote vidím skoro stále. Tento rok si chceme urobiť výlet do Nórska a usporiadať 2 ročńík kite challenge na Orave. Minulý rok sa na naše prekvapenie zúčastnilo cca 30 jazdcov. Prečo Vám, ale píšem. Páči sa mi Vaša práca a chcem sa opýtať či by bola možnosť osobného stretnutia a možno spolupráce. Ďakujem za odpoveď
S pozdravom Dávid Romaňák


#1646
Pavol,
29. august 2018, pavolzimmermann (at) gmail.com
Dobrý deň, mám otázku či ste vydali dokumentárne DVD z názvom MUCHI MUCH. Malo to biť pokračovanie dokumentu DVD TEPUY. Vopred ďakujem za odpoveď.
Odpoveď: Dobrý deň, do Venezuely sa vrátime novým DVD. Avšak nie do jaskýň, ale k indiánskemu kmeňu. Nové DVD Tieň jaguára vydáme koncom októbra. DVD Muchi Muk zatiaľ neplánujeme. s pozdravom, K2 studio (20. september 2018)


#1645
Fero,
14. máj 2018
Dobrý deň keď ste pred 8rokmi šli na bicykloch cez Slovensko šli ste cestou hrdinov SNP pýtam sa len tak pre zaujímavosť. Vďaka.


#1644
Michal,
20. marec 2018
Dobrý deň pán Barabaš máte pekné fotky z Tatier na fb v týchto pohnutych časoch je lepšie byť v Tatrách ste nad vecou nad tým všetkým chaosom, teraz sa tam lepšie cítite ako dole však? Najlepšie tým obyčajným kmeňom v Afrike alebo v Južnej Amerike v Oceanii na novej Guinei. Niekedy bolo dobre aj v Bhutane dokým sa neotvorili svetu západu, ktorý núka zdanlivu slobodu. Tam nebol hrubý domáci produkt, ale šťastie


#1643
Viktor Kohút,
1. február 2018, vikikohut (at) gmail.com
Dobrý deň, som obdivovateľom filmov pána Barabáša, mám asi všetky DVD, ktoré sú u nás dostupné. Chcem sa spýtať, či neplánuje vydať zostrih reportáží z takých adrenalínových akcií, ako napr. Cormor, Lodrino 2014, Tugela Falls, Bras magasin 2015, atď, ktoré sú na Vašej stránke. Podľa krátkych ukážok bolo by to fantastické DVD. Ďakujem a prajem ešte množstvo výborných akcií, ktoré pán Barabáš sprostredkuje aj pre bežných ľudí- domasedov.Dovidenia.


#1642
Mimi,
16. január 2018
Dobrý deň k akej filozofii by sa mal človek podľa vás v dnešnej dobe priklaňat aby prežil ten tlak dnešnej doby,lebo vy ste scestovany po svete a mimochodom prajem vám aj v tomto roku veľa šťastia pri objavovaní nedotknutych miest Zeme.


#1641
Miro,
31. december 2017, onostorm (at) gmail.com
Dobry den, bude prosim 'Vabenie vysok' dostupne aj na Vimeo v HD? Kedy priblizne?
Tiez sa chcem opytat, ci neplanujete spristupnit vsetky filmy (idealne v HD) na Vimeo, zatial ich tam vela nie je. Nemam problem si kupit DVD, uz som si ich vela kupil, ale HD je HD, bluray nerobite (okrem 2 ks) a celkovo v dnesnej dobe je pohodlnejsie mat videa na pevnom disku. Dakujem.
Odpoveď: Dobrý deň, áno, Vábenie výšok sprístupníme aj na vimeu, približne do mesiaca ho tam nájdete. Rovnako plánujeme aj staršie filmy dať postupne online. https://vimeo.com/pavolbarabas/vod_pages/sort:date/format:thumbnail s pozdravom, Alena, K2 studio (4. január 2018)


#1640
Messner76,
12. november 2017, standa.cingel (at) volny.cz
Děkuji Alenko,
jasňačka - na K2ku je spoleh, objednám u vás
Peknú neďelu. S


#1639
Messner76,
9. november 2017, standa.cingel (at) volny.cz
Ahoj. Můžete upřesnit release DVD "Vábenie výšok" ? Díky Ať se daří alespoň tak, jako doposud.
S
Odpoveď: Dobrý deň. Bude to 2DVD a v predaji bude najneskôr 1.12. u nás v eshope a na martinus.sk. Inde ho nehľadajte :-) ďakujeme a všetko dobré aj Vám. Alena, K2 studio (9. november 2017)


#1638
Michal,
27. október 2017
Dobrý deň pán Barabaš páčila sa mi vaša návšteva v Prešove, dalo mi to veľa len ma mrzí, že naša civilizácia to zvalcuje napr.Etiopiu, páči sa mi ako ste vraveli o Pygmejoch všetky nezhody riešia tancom, je to o láske to mi pripomína záverečnú časť filmu Duch kde je povedané,, Je obdivuhodné čo dokáže ľudská láska,,. Prajem veľa príjemných ciest.


#1637
Daniela,
24. október 2017, daniela.hostacna (at) gmail.com
Dobrý deň,
ja by som chcela vyjadriť veľký obdiv voči vašim filmom, na ktoré som doteraz bohužiaľ videla len trailery. Objavila som vás síce len dnes, no už som si online zakúpila film Sloboda pod nákladom. Chcela by som sa spýtať, či aj film Vábenie výšok bude možné takto online zakúpiť.
Odpoveď: Dobrý deň, ďakujeme za milé slová. Film Vábenie výšok bude dostupný aj online, ale pravdepodobne až v novom roku. DVD vydáme v novembri. s pozdravom Alena Koščová, K2 studio (25. október 2017)


Vytlačiť stránku Vytlačiť stránku