Kniha návštev

Meno povinné
E-mail

#1543
michal,
1. august 2013
Dobrý deň pan Barabaš minule som bol v _ Sedle pod Ostrvou krasny výhlad na pleso a vobec na cele okolie cele Tatry su krasne človek sa ich nikdy nenabaží.
Odpoveď: Človek môže byť na jednom štíte veľakrát, ale tie pohľady môžu znova a znova, viac a viac nadchnúť... (15. august 2013)


#1542
Janoš,
19. júl 2013
Chci se zeptat na expedici Trou de Fer jaké jste používali komunkační prostředky mezi jednotlivými účastníky? Měli jste nějaké vysílačky?
Odpoveď: vysielačky sme nemali, bez nich to bolo občas problematické. mali sme dohovorené signály a po mesiaci v kaňone sme si rozumeli aj bez slov. P.B. (23. júl 2013)


#1541
Peťo F.Čimbora,
27. jún 2013
Smutné, smutné čo sa stalo pod Nanga Parbatom a o to smutnejšie, že tam umierali nevinný ľudia. Čl
Odpoveď: Nesprávny ľudia na nesprávnom mieste, alebo zúfalstvo rodí zúfale činy... (15. august 2013)


#1540
Honza,
24. jún 2013, johnywalker3 (at) gmail.com
V neděli jsem viděl v v televizi dokument Mongolsko - Ve stínu Čingischána. Lepší dokument jsem dlouho neviděl, pořád na to myslím, jste veliký odborník, naprosto vyvážený a poutavý snímek, nedalo se od něho odtrhnout, přináší další poznání, lidsky, historicky, esteticky. Motivuje mne to ke shlédnutí dalších Vašich filmů. Nejsem odborník na historii, nevím zda uváděděné fakta jsou pravdivá, rep. do jaké míry jste si je ověřovali, a zároveň nechápu jak se Vám podařilo natočit v terénu tak krásný, ucelený film. Když to přeženu, pomalu by to k chtělo natočit "film o filmu". Přeji mnoho zdaru a přeji si, aby tento film šel i do mnoha zemí, kde by ho vidělo co nejvíce diváků. Honza, pracovník zahraničního obchodu jedné české firmy a příležitostný amatér svých rodinných filmů.
Odpoveď: Ďakujeme za pekné slová... P.B. (15. august 2013)


#1539
Mária Skalová,
30. máj 2013, maria.skalova (at) msls-nz.sk
Včerajší film Trou de Fer sa divákom mimoriadne páčil. A všetci oceňujú odvahu, tímovú zomknutosť a pokoru k silám prírody účastníkov expedície. Prežívali sme tie hĺbky, vodné spŕšky, točenie na lane, fascinujúce plávanie úzkym kaňonom v útrobách sopky i úmorné presekávanie sa tropickým lesom. Skvelý dokument, ktorý umožnil spoznať jedinečný fenomén panenskej prírody!

Mária Skalová
Mestské kultúrne stredisko
úsek ekologickej výchovy
Nové Zámky
Odpoveď: :-) P.B. (15. august 2013)


#1538
Mária Skalová,
20. máj 2013, maria.skalova (at) msks-nz.sk
Srdečne Vás pozdravujem p. Barabáš.
V mene všetkých vyše 140 návštevníkov 16. filmového večera s Vašou dokumentárnou tvorbou, ktorý bol 15.mája t.r. v kine Mier v Nových Zámkoch sa Vám chcem poďakovať za Vašu osobnú účasť, ktorou ste potešili všetkých priaznivcov Vašich dokumentárnych filmov aj tu na južnom Slovensku. Od 3.X.2012 v rámci projektu MsKS "Dobrodružné výpravy za poznaním neznámych kultúr a nedotknutých končín prírody Zeme" už videli 21 filmov z Grand Prix kolekcie. Preto ich veľmi zaujal Váš filmovými zážitkami obohatený prednáškový výklad k prezentovaným ukážkam z novších dokumentárnych filmov. Návštevníci docenili výnimočnú príležitosť zakúpenia Vami podpísaných dvd filmov. Po projekcii filmu Mongolsko v tieni Džingischána mnohí odchádzali s vedomím, že 17. filmový večer bude posledným z projektu, ktorý im umožní prežiť ďalšie dobrodružstvo tentokrát skrze expedíciu do Trou de Fer. Veríme, že odteraz nielen doterajší, ale aj mnohí noví fanúšikovia vašej filmovej tvorby sa budú tešiť novým dokumentárnym filmom a príležitostiam ich vzhliadnuť na festivaloch. Ako napr. na Envirofilme 2013 v B. Bystrici už začiatkom júna.
Nech sa Vám naďalej darí!
Odpoveď: Bol to pre mňa tiež príjemný večer. Ďakujem za priazeň a dúfam, že sa premietanie TROU DE FER tiež vydarí. P.B. (22. máj 2013)


#1537
Peťo F.Čimbora,
25. marec 2013, svitovec (at) centrum.sk
Ešte niečo som pozabudol, že sa teším na kolekciu Príbehy tatranských štítov. Síce som si nahrával z tv bedni časti čo už boli, ale originál je vždy len originál.
Odpoveď: Tak to bude pekná kolekcia, dúfam, že do sviatkov vyjde. (22. máj 2013)


#1536
Peťo F.Čimbora,
25. marec 2013, svitovec (at) centrum.sk
Po čase som si len tak pustil film s názvom VYSOKÉ TATRY - Divočina zamrznutá v čase a musím napísať, že už som si ho pusčťak asi po piatykrát a vždy tam objavím niečo, čo som si predtým nevšimol a konečne som si pozrel aj každý bonus čo tam je. Super Palino.Vďaka, že som majiteľom tohto DVD.
Odpoveď: Peťo, to DVD mám aj ja rád :-) (22. máj 2013)


#1535
Ján,
21. marec 2013, janfabian (at) zoznam.sk
Dobrý deň pán Barabáš.
Pavel Pochylý sa stal horolezcom 20 storočia. Neuvažujete o ňom natočiť film?
Odpoveď: V príbehoch tatranských štítov sa bude objavovať, v hlavne v záverečnej časti "Stopy na hrebeni" (22. máj 2013)


#1534
Otto,
10. marec 2013, ottofutro (at) seznam.cz
zdravím, v galerii jsem našel fotky z plavby na Viktorce, četl jsem knihu " Idioti na plavbě kolem světa " , chci se zeptat jestli nejsou někde další fotky z této plavby. Děkuji.


#1533
Rasťo,
11. február 2013
zdravím, chcem sa prosím vás spýtať, pripravované dvd Príbehy Tatranských Štítov vyjde ako jedno dvd všetkých šesť častí spolu či postupne a kedy sa môže očakávať ?
vďaka
Odpoveď: Dobrý deň Rasťo, DVD Príbehy tatranských štítov plánujeme vydať ako trojkolekciu so všetkými časťami. Kolekcia by mala uzrieť svetlo sveta už na jeseň 2013 :) S pozdravom Martina (13. február 2013)


#1532
Peťo F.Čimbora,
31. január 2013, svitovec (at) centrum.sk
Tak veliké prekvapenie, že je tu ďalšie pokračovanie o tych našich tatranských štítov. Teším sa. Pozdravujem Popradské pleso a účastníkov Horolezeckého plesu. Pozdravujem aj Palina Barabáša.


#1531
Jiří,
19. január 2013, dvc.team (at) seznam.cz
Dobrý den všem, pane Barabáš,s velkou úctou se klaním před Vaší tvorbou a Vašimi životními postoji.Přeji mnoho zdraví a elánu do dalších zajímavých projektů.


#1530
Vladimir,
12. január 2013, v.majercak (at) gmail.com
Ahoj kedy bude v ponuke dvd príbehy tatranských štítov?
Odpoveď: Dobrý deň Vladimír, Príbehy tatranských štítov by mali vyjsť ako troj-DVD už na jeseň v tomto kalendárnom roku :) Pekný deň, Martina (4. marec 2013)


#1529
michal,
11. január 2013
Dobry deň čo je s panom Barabašom on tu už dlho nebol . Zase je na nejakej ceste?
Odpoveď: Dobrý deň Michal, ďakujeme Vám za Vašu otázku - pán Barabáš momentálne nakrúca v Tatrách :) S pozdravom Martina (4. marec 2013)


Vytlačiť stránku Vytlačiť stránku