Guestbook

Name required
E-mail

#1629
Elo,
13. april 2017
Dobrý deň pan Barabaš ešte niekde tak cestujete,mate ešte nejake plany?
Answer: Plány mám stále, necestujem na výlety, ale mám rád ťažké neprebádané expedície. Nezvyknem však o nich hovoriť dopredu, lebo človek nikdy nevie ako dopadnú. P.B. (3. may 2017)


#1628
Martin,
21. february 2017, matko-sniper (at) azet.sk
Dobrý den chcem sa spýtať či dokument SLOBODA POD NÁKLADOM máte aj z
anglickými titulkami a či je ho možne zaslať v DVD verzii do írska
dakujem
Answer: Dobrý deň, každé naše DVD má anglickú verziu. Buď dabing alebo titulky. DVD Sloboda pod nákladom má anglické titulky a množstvo ďalších bonusov. Vieme ho poslať aj do Írska. http://www.k2eshop.sk/k2eshop/eshop/0/0/5/61-27-SLOBODA-POD-NAKLADOM s pozdravom, K2 studio (22. february 2017)


#1627
Ján B.,
6. january 2017, molar (at) email.cz
Dobrý deň , pozdravujem k2Studio i pána Pavla Barabáša. Veľmi si vážim jeho práce, desiatky ocenení to len potvrdzujú. Veľmi rád pozerám jeho dokumentárne filmy, hlavne s tatranskou tematikou. Nestihol som bohužiaľ od začiatku sériu Príbehov tatranských štítov , ktoré sa vysielali cez vianočné sviatky .Chcel by som sa preto opýtať, či by ich nebolo možné spustiť online v HD rozlíšení ako iné tituly ktoré sú dostupné cez Vimeo. Samozrejme za poplatok. Sledovať tieto filmy v HD je skutočný zážitok.
S pozdravom Ján B. z Liptova
Answer: Dobrý deň, budeme na tom pracovať. So seriálom je to trochu zložitejšie ako s jednotlivými filmami, ale určite to plánujeme urobiť. Zatiaľ je cez vimeo dostupný film Stopy na hrebeni. https://vimeo.com/ondemand/stopynahrebeni s pozdravom K2 studio (22. february 2017)


#1626
Tomas,
20. december 2016
Co som videl dokument vyzera to ano izolovaný kmen stáří 1000 rokov vyzeraju ako Africania ktovie či tam nie su od doby ked sa rozdělil starodávný kontinent Pangea
Answer: Od Andamanských ostrovov je to len 10km po mori a to sú ostrovy s cestnou infraštruktúrou. (4. january 2017)


#1625
Tomáš,
20. december 2016
Chcem sa Vás opytat ci ste poculi o ostrove Sentinel v indickém oceane přístup tam je zakázaný indickou vládou každého návštěvníka domorodci zabiju ako např rybari kt tam stroskotali nevie sa ani či tsunami v roku 2004 kolko domorodcov zabilo
Answer: Ostrov 4x4 kilometre pri Andamandských ostrovoch v Bengálskom zálive. Je to naozaj malý ostrov so zaujímavým etnikom, ale nepoznám to bližšie. (4. january 2017)


#1624
Peťo F.Čimbora,
17. october 2016
GRATUĽUJEM : CENA ZA DOKUMENT / THE PRIZE FOR A DOCUMENTARY
Sloboda pod nákladom / Freedom under Load
Réžia / Director: Pavol Barabáš Slovensko / Slovakia, 2016
Za najlepšie dokumentárne spracovanie príbehu tatranských nosičov.
For the best documentary of the Tatra’s porters story.


#1623
Samuel,
9. october 2016
Výborný článok o malárii
Answer: Však sme pár záchvatov aj prekonali :-) (4. january 2017)


#1622
ODra,
18. september 2016
Dobrý den,
po zhlédnutí upoutávky filmu "Sloboda pod nákladom", jsem byl doslova unešen. Moc rád bych tento film viděl, bohužel v seznamu kin, které jej promítají jsou pouze ta Slovenská. Nebudete mít v plánu promítat také v ČR? Popřípadě spustit prodej i elektronické verze (možnost stáhnutí za určitý poplatek), abychom nemuseli čekat na DVD až do novembra?

Děkuji,
O.K.
Answer: Dobrý deň, sme radi, že sa Vám film páčil. Plán distribuovať v ČR máme, uvidíme, čo sa podarí. Online verziu spustíme spolu s DVD - teda začiatkom decembra. ďakujeme za pochopenie a priazeň. K2 studio (27. september 2016)


#1621
Peťo F.Čimbora,
7. september 2016, svitovec (at) centrum.sk
Palino tak včera som bol v kine a musím napísať, že to ocenenie čo si dostal v Poľsku je ozaj za umelecké dielo, lebo ten film je neskutočne krásny! Mám rád tvoje cestopisy nafilmované, ale ak ide o film z našich Tatier, je to úplne o inom, je to naše, poznane, kde z toho filmu z plátna prechádzajú chvíle, momenty čo poznám, ako napríklad keď sa tu zrazu obavi Roy...
Filmy z Tatier čo Palino robíš nemajú konkurenciu. Takže včera som z kina odchádzal nadmieru spokojný a slobodný. Bol to relax tatranský a ďakujem!


#1620
Peťo F.Čimbora,
4. september 2016, svitovec (at) centrum.sk
Chcel položiť tu samú otázku ako Standa Cingel, odpoveď už viem a tak by som chcel len tak napísať, keď už tu som, že dnes som počúval zaujímavý rozhovor pána Lasicu s Palinom barabášom - rozprávali sa o jaskyniaroch.Bolo v rádii Slovensko 1- Dvojbodky Daniela Danišoviča...


#1619
Standa Cingel,
9. august 2016
Dobrý večer,
kdy spustíte prodej DVD "Sloboda pod nákladom" ? Díky za RE:
Hezký zbytek léta a hodně úspěchů na trhu i mimo něj
Answer: Dobrý deň, DVD pripravujeme, predpokladaný termín distribúcie je začiatok decembra 2016. ďakujeme za priazeň. K2 studio. (10. august 2016)


#1618
Korenová,
24. may 2016, cvctornala (at) centrum.sk
Dobrý deň, prosím Vás dá sa u Vás objednať DVD film o Slovensko?
Answer: DVD Slovensko pripravujeme a bude dostupné v lete/na jeseň. Tešíme sa z Vášho záujmu a o hotovom DVD budeme informovať. K2 studio (24. may 2016)


#1617
Peťo F.Čimbora,
18. may 2016, svitovec (at) centrum.sk
Everest, Hard Way, Slovak expedition 2016 - Vlado Štrba a Zoltán Pál - dopadlo to ako dopadlo, určite ste to všetci milovníci hôr sledovali a ešte sledujete, no ja si myslím, že chalani dokázali aj tak veľa, nuž a ako písal Vlado aj Zoli, že hora ich počká, bude tam stáť ešte dlhé roky, ale to puto návratu k rodinám bolo silnejšie ako mať foto zo strechy sveta. Gratuľujem chalanom a teším sa na nejakú tu prezentáciu potom doma.


#1616
Distribution Opportunities,
20. january 2016, joyce (at) discoverchina.com.hk
Hi K2studio,

I am Joyce Ko from Discover China Production Limited.

We are a documentary making and distribution company from Hong Kong and we found your contact on Vimeo.

Your videos on Vimeo are exciting and we wonder if you have any videos that made up to 26 mins or 52 mins length and you are interested to distribute them to the world media outlet?

Please reply us shall you be interested.

Regards,
Joyce Ko
Distribution Head
Discover China Production Ltd
Suite 6701 The Center
99 Queens Road Central
HONG KONG


#1615
Peťo F.Čimbora,
3. january 2016, svitovec (at) centrum.sk
PFšetko fajn f tom roku 2016 prajem! Veľa zdravia každému z K2 a Palinovi tiež ešte veľa krásnych chvíľ pri nakrúcaní nových filmov pre nás...
Answer: ďakujeme pekne a všetko dobré aj Vám. K2 studio (4. january 2016)


Print page Print page