Guestbook

Name required
E-mail

#1656
Milan Dumanov,
14. may 2019, racio (at) acs.sk
Dobrý deň, viem, že výroba filmu nie je otázka niekoľkých dní, ale rád by som sa dozvedel, kedy budeme môcť vidieť (alebo kúpiť na DVD) film Salto Angel je kráľ. Z traileru na Vašej stránke je zrejmé, že to bude úžasný film. Ďakujem.
Answer: Dobrý deň, na filme Salto usilovne pracujem. Dúfam, že budúci rok bude konečne film hotový. P.B. (11. december 2019)


#1655
stevo zitnansky,
24. march 2019, stefanzitnansky (at) zoznam.sk
doby den,mam uz vsetkych 30 titulov na dvd,kupoval som ich postupne niekolko rokov a teraz zapacil sa mi ten obal,karton na vsetky dvd,dal by sa u vas kupit aby som si tam naukladal vsetky dvd? p.s.osobne by som si ho vyzdvihol,byvam v raci.
Answer: Jasné :-) Obal vám dáme. P.B. (11. december 2019)


#1654
Ivan Roštár,
18. march 2019
Zdravím, budem na premietaní koncom marca Tieň jaguára v Bratislave . Mám z cesty ku Korowaiom fotoknihu a film. Rad by som prehodil zopár slov. Ďakujem


#1653
Ivan Roštár,
10. march 2019, rostar (at) nextra.sk
je možné sa zúčastniť expedícií/výprav sponzorsky?
Answer: Ak budem niečo také plánovať, ozvem sa :-) Palo (11. march 2019)


#1652
Ivan roštár,
10. march 2019, rostar (at) nextra.sk
zdravím Pavol, veľmi si vážim tvoju tvorbu a spôsob ako dokážeš ľuďom ukazovať svet, ktorý mi ostatní nedokážeme pochopiť v prizme našej doby. Minulý rok som na podnet tvojich ciest a krokov navštívil Korowaiov v západnej Papuy. Zároveň by som ťa chcel požiadať o súčinnosť o absolvovanie prechodu cez Západnú Papuu ako sa pred pár rokmi pokúšal L. Gulík. ä
Ďakujem že som mohol byť v klube takýchto ľudí.
Answer: ahoj, to musel byť parádny trip. Určite sa tam veľa od mojej poslednej návštevy zmenilo. Ale isto aj veľa ostalo. Poteší ma zaujímavý článok alebo fotky, čo si tam urobil. Nemáš ich niekde zavesené? Kľudne mi napíš mail. Palo (11. march 2019)


#1651
Tomas Kulifay,
2. january 2019, tomask1886 (at) googlemail.com
Dobry den, bude film Pavuk aj na Vimeo? A ak ano tak kedy priblizne? Dakujem vopred za odpoved a nech sa dari.
Answer: Dobrý deň, autorské práva k filmu Pavúk má pán režisér Slivka, takže od neho tiež závisí, či bude film prístupný aj online. My máme dohodnutú len výrobu a distribúciu DVD. ďakujem za pochopenie a všetko dobré v novom roku, s pozdravom K2 studio (9. january 2019)


#1650
Ján Mokrý,
26. december 2018, janmokry (at) post.sk
Dobrý deň,
dnes som si pozrel DVD film Suri. V závere ma zaujali ukážky z expedície do kmeňa Himbov - hlinených ľudí. V titulkách bola informácia, že ide o zábery z filmu. Žiaľ, takýto film som nikde nenašiel, ani medzi Vašou ponukou DVD. Kde by bolo možné si film o Himboch pozrieť?
Answer: Dobrý deň, ďfakujeme za záujem. Žiaľ, film o Himboch ešte nie je dostupný nikde. Momentálne pracujeme na iných projektoch a Himbovia sú trochu v ústraní... Snáď to ešte napravíme :-) s pozdravom, K2 studio (9. january 2019)


#1649
Veronika Ďurčatová,
10. december 2018, veronika.durcat (at) gmail.com
Dobrý deň, viete mi, prosím Vás, poradiť, ktoré DVD nie sú v tej veľkej kolekcii (kupovala som ju v roku 2014 ako darcek a nechcem sa dotyčného pýtať), rada by som dokúpila tie ostatné. Ďakujem pekne.
Answer: Dobrý deň, záleží aj od toho, kedy v roku 2014 ste ju kupovali. Na konci roku 2014 sme vydali DVD Žiť pre vášeň a Polárnik. Odvtedy vyšli DVD Suri, Sloboda pod nákladom, Vábenie výšok, Tieň jaguára, Pavúk. s pozdravom, K2 studio (10. december 2018)


#1648
Peťo F.Čimbora,
26. october 2018, svitovec (at) centrum.sk
Palino a kedy bude film Tieň jaguára v predaji na DVD?
Answer: Dobrý deň, DVD Tieň jaguára je už vo výrobe, takže niekedy v druhej polovici novembra ho už nájdete u nás v eshope. Ďakujeme za priazeň. K2 studio (26. october 2018)


#1647
Dávid,
14. october 2018
Dobrý deň, chcem sa opýtať či poznáte kiting, pretože na Orave sa snažime rozšírovať povedomie o tomto športe, robíme prednášky na základných školách, dávame kurzy a podobne. Tu u Nás na Orave je krásna príroda a sú tu naozaj výborné podmienky na snowkiting. Začali sme spolupracovať aj s kitermi z poľska, ktorým sa u Nás tak páči, že ich na spote vidím skoro stále. Tento rok si chceme urobiť výlet do Nórska a usporiadať 2 ročńík kite challenge na Orave. Minulý rok sa na naše prekvapenie zúčastnilo cca 30 jazdcov. Prečo Vám, ale píšem. Páči sa mi Vaša práca a chcem sa opýtať či by bola možnosť osobného stretnutia a možno spolupráce. Ďakujem za odpoveď
S pozdravom Dávid Romaňák


#1646
Pavol,
29. august 2018, pavolzimmermann (at) gmail.com
Dobrý deň, mám otázku či ste vydali dokumentárne DVD z názvom MUCHI MUCH. Malo to biť pokračovanie dokumentu DVD TEPUY. Vopred ďakujem za odpoveď.
Answer: Dobrý deň, do Venezuely sa vrátime novým DVD. Avšak nie do jaskýň, ale k indiánskemu kmeňu. Nové DVD Tieň jaguára vydáme koncom októbra. DVD Muchi Muk zatiaľ neplánujeme. s pozdravom, K2 studio (20. september 2018)


#1645
Fero,
14. may 2018
Dobrý deň keď ste pred 8rokmi šli na bicykloch cez Slovensko šli ste cestou hrdinov SNP pýtam sa len tak pre zaujímavosť. Vďaka.


#1644
Michal,
20. march 2018
Dobrý deň pán Barabaš máte pekné fotky z Tatier na fb v týchto pohnutych časoch je lepšie byť v Tatrách ste nad vecou nad tým všetkým chaosom, teraz sa tam lepšie cítite ako dole však? Najlepšie tým obyčajným kmeňom v Afrike alebo v Južnej Amerike v Oceanii na novej Guinei. Niekedy bolo dobre aj v Bhutane dokým sa neotvorili svetu západu, ktorý núka zdanlivu slobodu. Tam nebol hrubý domáci produkt, ale šťastie


#1643
Viktor Kohút,
1. february 2018, vikikohut (at) gmail.com
Dobrý deň, som obdivovateľom filmov pána Barabáša, mám asi všetky DVD, ktoré sú u nás dostupné. Chcem sa spýtať, či neplánuje vydať zostrih reportáží z takých adrenalínových akcií, ako napr. Cormor, Lodrino 2014, Tugela Falls, Bras magasin 2015, atď, ktoré sú na Vašej stránke. Podľa krátkych ukážok bolo by to fantastické DVD. Ďakujem a prajem ešte množstvo výborných akcií, ktoré pán Barabáš sprostredkuje aj pre bežných ľudí- domasedov.Dovidenia.


#1642
Mimi,
16. january 2018
Dobrý deň k akej filozofii by sa mal človek podľa vás v dnešnej dobe priklaňat aby prežil ten tlak dnešnej doby,lebo vy ste scestovany po svete a mimochodom prajem vám aj v tomto roku veľa šťastia pri objavovaní nedotknutych miest Zeme.


Print page Print page